Co dzieje się na plaży ?

Wybierając się nad Firlej już teraz możemy zobaczyć, na której plaży są jeszcze wolne miejsca. Urząd Gminy uruchomił kamery, dzięki którym możemy podejrzeć co dzieje się na „Gęsiej Plaży”, przy ośrodku wypoczynkowym „GOSiR” czy przy „Marcie”. Usługa jest bezpłatna, zdjęcia są aktualizowane co minutę oraz obraz video mniejszej rozdzielczości na żywo.

W ramach przetargu zakupiono m.in.12 kamer za kwotę 92 tysięcy złotych, które w dużej części pochodzą ze środków Unii Europejskiej. Pozwala to na prowadzenie stałego monitoringu wokół jeziora, natomiast część z nich pokazuje co się dzieje na plażach. Wszystko po to, aby zapewnić bezpieczeństwo plażowiczom. Oprócz kamer zakupiono także rejestrator, dyski twarde, monitor, przewody oraz system monitoringu, w którym stworzono witrynę jezioro.firlej.pl.

Usługa monitorowania jeziora została zakupiona w ramach Programu Operacyjnego, w skład którego weszła promenada, rowerki oraz latarnie nad jeziorem. Turyści z pewnością będą zadowoleni z tego rodzaju udogodnień.

>> Kamery online (na żywo) <<

 

Obrazy z kamer (wysokiej rozdzielczości)

Gęsia plaża

User Rating:  / 0

Gęsia plaża

Plaża eFeS

User Rating:  / 0

Plaża eFeS

Plaża GOSiR

User Rating:  / 0

Plaża GOSiR

Plaża Marta

User Rating:  / 0

Plaża Marta