Natura Tuor Polesie

Kontakt

Adres:
ul. Wczasowa 4 Firlej lubelskie 21-136 Firlej Polska

Formularz kontaktowy

Wyślij list. Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką *.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje:

Natura Tour istnieje na polskim rynku turystycznym od 2000 roku. W tym czasie mieliśmy przyjemność oferować Naszym Klientom szereg usług zorganizowanych na najwyższym poziomie i za przystępną cenę, odpowiadających ich potrzebom i wymaganiom. Zawsze starannie i zgodnie z Państwa sugestiami staraliśmy się opracować ofertę zachęcającą do korzystania z usług Natura Tour. Nasza oferta jest bardzo różnorodna, składają się na nią różne formy zorganizowanego wypoczynku, takie jak wczasy, kolonie, obozy, wycieczki, a także organizowanie krótkich imprez prywatnych i firmowych, pobytów weekendowych, balów sylwestrowych, wycieczek po najciekawszych miastach Polski i innych usług turystyczno - wypoczynkowych.

Naszymi Klientami są przede wszystkim osoby prywatne korzystające z naszych propozycji indywidualnie, we dwoje, lub z całą rodziną – dla nich została starannie opracowana oferta wczasowa; przygotowaliśmy specjalne propozycje dla młodzieży, są to obozy, zloty; dla dzieci organizujemy kolonie w okresie wakacyjnym, zimowiska w okresie ferii i zielone szkoły w trakcie roku szkolnego, gdzie w ramach wypoczynku istnieje możliwość zdobycia nowych umiejętności np. nauki języka obcego, jazdy konnej czy nauki tańca. Dla emerytów, rencistów i osób cierpiących na różne schorzenia przygotowaliśmy program wypoczynku o charakterze sanatoryjnym lub rehabilitacyjnym w połączeniu z zabiegami leczniczymi, a to ze względu na położenie naszych Ośrodków w regionach o statusie uzdrowisk, posiadających specyficzny mikroklimat oraz inne bogactwa i właściwości wspomagające zdrowie i samopoczucie.

Drugim naszym strategicznym Klientem są Firmy i Zakłady Pracy. Dla nich organizujemy konferencje, szkolenia, zjazdy, sympozja, imprezy firmowe – integracyjne, świąteczne, biznesowe. Wynajmujemy sale, pokoje gościnne, obsługę.

Spełnianie nawet najbardziej wyszukanych życzeń naszych Klientów jest możliwe, ponieważ dysponujemy największą w Polsce bazą noclegową w ośrodkach wypoczynkowych w całym kraju położonych w miejscowościach uzdrowiskowych, miejscach ciekawych, malowniczych, atrakcyjnych turystycznie – czyli nad morzem, w górach, nad jeziorami. Wiele z tych obiektów zaprasza Gości przez cały rok. Do Państwa dyspozycji jest funkcjonujące przy każdym ośrodku zaplecze gastronomiczne, gdzie oferujemy wyżywienie według upodobań, przygotowujemy na życzenie bankiety, przyjęcia, poczęstunki.